Hete rijpe dame(s) ik verwen be

sinds 31-10-2025 13:53:42


prijs: € 150
Locatie : Gent  (Buitenland)

Kenmerken

Omgeving : Gent
Uurtarief : 150 Euro
Voor : Vrouwen

Beschrijving

Hete dame(s) rijpe dame(s) knap minder knap man verwen je
Swingers Gent

geverifieerd
Hallo
Hete geile dame(s) wil je graag nu vandaag in de avond weekend afspreken met een lekker verzorgde blanke man die u graag verwent maar ook graag verwent wordt dan bent u bij mij op het goede adres
Ook mogelijkheid mijn handen samen vast binden.
Door een vrouw
vraag ik 100 € voor 30min
150 € voor voor 1 uur
200 € voor 2 uur
Nacht 300 € in de week in het weekend 300 €
Overnachting ook mogelijk van maandag tot donderdag en zondag of in het weekend van 00 tot 8 uur.
Wat bedoel ik met een overnachting
Ik vraag 300 € voor een nacht.
Met overnachting zal ik komen aan je deur in Gent je doet open zoals u wenst in lingerie maar met kamerjas over, naakt onder je kamerjas, in rok in lingerie met kamerjas of kleedje en onder aan of lingerie of niks.
Na betaling mag u me uitkleden en aanraken u mag op 8 uur tijd zoveel aanraken en intiem zijn zoveel u wil .
En ik kan u een hele nacht beffen strelen, vingeren met je borsten spelen. Intiem zijn met elkaar kan met condoom zonder condoom kan ook wil je mij Pijpen zonder condoom met een condoom is ook mogelijk je hebt ook speeljes een vibrator dildo in huis !
Trio met dame(s) groep dame(s) ook mogelijk.
Of meer.... Alleen dame(s) slank mollig lange dame(s) kleine dame(s) van blanke Aziatiche chineese andere oregine .
dame(s) wil je grootste fantasie beleven.
Intiem met condoom zonder condoom mogelijk
Geen cardates
anaal Kontgaatje neuken vingeren likken kont kont gaatje likken anus likken beffen bij de klant !
kontgaatje likken anus likken vinger in mijn kont mogelijk bij mij !
plassex op lichaam mogelijk
golden shower samen in de douche in je bad mogelijk naakt lopen naakt schoonmaken naakt gezellig TV kijken .
Liest berichten sturen en met een foto van u persoonlijk foto van mijzelf krijg je direct op mijn whatsapp geen foto geen afspraak niet bellen kan ook met een herkenbare nummer kan niet altijd opnemen laat dan een bericht in mijn voicemail achter dan stuur ik je daarna een foto van mijzelf en je aangenaam verrast zal zijn wie weet kom ik je bekend voor ben ik je buurman en je graag seks mee wil.
ik kom enkel op verplaatsing in Gent !
Gelieve te sturen via whatsapp gaat het raps
Groeten Geert .
Kenmerken: Omgeving: Gent, Uurtarief: 150 Euro, Voor: Vrouwen, Aangeboden in Gent

Stuur bericht
Zoekertjenummer: 120070550 Meld aan Aanbod