Beschrijving
Geverifieerd
Goedendag,
Ik ben geert die gespecialiseerd is in het bieden van erotische massage, lingam massage,ontspanningsmassage, massage in de zetel of in de slaapkamer, met of zonder handmatig hoogtepunt Mij . Pijpen zonder condoom is ook mogelijk voor Seks is mogelijk
ik begonnen met het geven van massages na het volgen van diverse massagescholen en trainingen.
Ben je gestrest? Heb je rugpijn, hoofdpijn, slechte dag, verveling, slechte bloedcirculatie, depressie, gewrichtsflexibiliteit, spierpijn? Heb je last van obstipatie? Of wil je gewoon lekker ontspannen, maak dan een afspraak met mij.
Om meer controle te krijgen over je seksuele energie en je zin in seks. maak een afspraak met mij voor een lingam massage.
Lingam massage : Is gericht zich op het masseren van de vagina. In tegenstelling omvat de lingam-massage niet alleen het masseren en strelen van jou vagina maar kunnen ook meer geavanceerde technieken worden gebruikt, Bij me is inclusief hele lichaam
Ik geef massage uitsluitend aan blanke vrouwen vrouwen van andere oregiene vanaf 55 jaar en ouder
Ik masseer naakt
Parkeerplaats voorzien
Ook voor persoon die voor het eerst een ontspanningsmassage willen beleven bied ik mij op professionele wijze aan.
Ik masseer jou in de zetel of in de slaapkamer in mijn appartement of in je huisje appartement in gent kom je van verder ontvang ik je prive . Voor de massage maak ik gebruik van een huidvriendelijke olie om te masseren.
Wil jij even ontspanning van het gewone leven? Stuur een sms of whatsapp bericht of bel me op!mijn num 0488723449 geert Wilt u genieten van zachtjes Stuur een bericht of bel me op, liever geen email. Afspraak op dezelfde dag vind ik beter.
Bel a.u.b uitsluitend met nummerweergave. Als ik aan het masseren ben, neem ik de telefoon niet op. Probeer het in dat geval later nog een keer of stuur een sms/ whatsapp bericht.
Maak geen afspraak met mijn als je verkouden bent
Hele lichaam massage met of zonder handmatig hoogtepunt:
85 EUR, 45 minuten massage = Goed.
100 EUR, 60 minuten massage = Beter.
140 EUR, 90 minuten massage = Best.
Lingam massage:
165 Eur, 90 minuten, Lingam en hele lichaam.
120 EUR, 60 minuten.
105 Eur, 45 minuten.
75 EUR, 30 minuten.
Stuur een sms of WhatsApp bericht voor afspreken.
Kenmerken: Leeftijd: 42 jaar, Man / vrouw: Vrouw, Omgeving: Gent, Uurtarief: 200 Euro, Aangeboden in Gent